Princip věrnostního programu

Princip věrnostního programu BANQUET KLUB

Program věrnostních karet BANQUET KLUB (dále jen VPBK) je věrnostní program určený pro zákazníky, kteří nakupují zboží výhradně pro svoji potřebu (spotřebitelům) na vybraných prodejnách BANQUET. Věrnostní program BANQUET KLUB je provozovaný společností VETRO-PLUS a.s., se sídlem Vocelova 1176, 500 02 Hradec Králové, IČ: 63217180, DIČ: CZ63217180, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl B, vložka 1249 (dále jen „VETRO-PLUS).

Společnost VETRO-PLUS prostřednictvím VPBK poskytuje svým zákazníkům (členům klubu) vybrané produkty se sníženou cenou. Tyto vybrané výrobky jsou na prodejnách BANQUET označeny cenovkou „KLUBOVÁ CENA“. Člen VPBK může zakoupit výrobky se sníženou cenou označené „KLUBOVÁ CENA“ po předložení zákaznické karty na vybraných prodejnách BANQUET.

Aktualizovaný seznam prodejen zapojených do VPBK je uveden na webových stránkách www.banqueteurope.cz.


Výhody Věrnostního programu BANQUET KLUB:

  • Zlevněné produkty za exkluzivní ceny jsou určeny pouze pro držitele věrnostní karty - členy Věrnostního programu BANQUET KLUB.
  • Široký sortiment kuchyňských potřeb a produktů do domácnosti
  • Vybrané produkty s extra nízkou klubovou cenou
  • Klubové ceny již na první nákup
  • Jednoduchá a rychlá registrace
  • Pravidelná aktualizace položek v akci

 
Tipy, rady:
 
Kde jsou uloženy pravidla věrnostního programu BANQUET KLUB?
Věrnostní program BANQUET KLUB se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami uloženými zde a jsou k dispozici také na prodejnách BANQUET.
 
Kdo je provozovatele věrnostního programu?
Provozovatelem věrnostního programu BANQUET KLUB je společnost VETRO-PLUS a.s., se sídlem Vocelova 1176, 500 02 Hradec Králové, IČ: 63217180, DIČ: CZ63217180, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl B, vložka 1249 (dále jen „VETRO-PLUS).
 
Kde získat věrnostní kartu BANQUET KLUB?
Kartu lze získat ve vybraných prodejnách BANQUET. Získání věrnostní karty není podmíněno nákupem zboží.
 
Jaké jsou podmínky pro vstup do BANQUET KLUBU?
O kartu BANQUET KLUB může požádat každý zákazník, který je starší 18 let s korespondenční adresou v České republice, souhlasí se Všeobecnými podmínkami členství VPBK a pravdivě vyplnil všechny požadované údaje na přihlašovacím formuláři a tento odevzdal na prodejně BANQUET.
 
Kdy je možné čerpat slevy?
Automatické slevy na produkty je možné čerpat již při přihlášení a registraci do věrnostního programu, tj. ihned po vydání věrnostní karty. Slevy jsou poskytnuty ve formě snížené ceny na vybrané výrobky, které jsou na vybraných prodejnách BANQUET označeny cenovkou „KLUBOVÁ CENA“.
 
Kde je možné kartu uplatnit?
Věrnostní kartu je možné uplatnit ve vybraných prodejnách BANQUET. Seznam prodejen naleznete na zde.
 
Na co se slevy nevztahují?
Slevy z věrnostního programu se nevztahují na dlouhodobě zlevněné produkty a dále zlevněné produkty v rámci měsíční akčních nabídek. Všechny tyto produkty jsou viditelně označené na prodejně a není na ně možné čerpat slevy. Slevy není možné kombinovat.
 
Jak postupovat v případě ztráty karty?
Informaci o ztrátě či zničení věrnostní karty je možné zaslat písemně na e-mail: klub-cz@banqueteurope.com nebo na korespondenční adresu: Věrnostní program BANQUET, VETRO-PLUS a.s., Družstevní 17, 250 90 Jirny. Vydání nové věrnostní karty může člen klubu žádat na vybraných prodejnách BANQUET.
 
Jak ukončit členství ve věrnostním programu BANQUET KLUB?
Členství ve věrnostním programu je možné kdykoliv zrušit, a to odesláním oznámení formou e-mailu na klub-cz@banqueteurope.com nebo korespondenční adresu: Věrnostní program BANQUET, VETRO-PLUS a.s., Družstevní 17, 250 90 Jirny. Karta bude do 48 hod deaktivována a slevy již nebude možné čerpat.